Knokke-Heist bezoeken als toerist?

Samenstelling gemeenteraad

De gemeenteraad van Knokke-Heist is als volgt samengesteld:

 

Naam Functie Telefoon E-mail
Graaf Leopold Lippens Burgemeester +32 50 630 100 graaf.leopold.lippens@knokke-heist.be
Piet De Groote 1ste schepen +32 475 86 74 23 piet.degroote@knokke-heist.be
Kris Demeyere 2de schepen +32 475 57 17 98 kris.demeyere@knokke-heist.be
Jan Morbee 3de schepen +32 477 61 33 05 jan.morbee@knokke-heist.be
Anthony Wittesaele 4de schepen +32 50 630 100 anthony.wittesaele@knokke-heist.be
Annie Vandenbussche 5de schepen +32 486 28 67 49 annie.vandenbussche@knokke-heist.be
Philippe Vlietinck 6de schepen +32 497 51 11 09 philippe.vlietinck@knokke-heist.be
Kathleen van der Hooft 7de schepen +32 499 80 00 81 kathleen.vanderhooft@knokke-heist.be
Anne Vervarcke-Pattyn Gemeenteraadslid +32 50 601 072

anne.pattyn@knokke-heist.be

Olivier Bodyn Gemeenteraadslid +32 486 51 59 45 olivier.bodyn@knokke-heist.be
Isabelle Goeminne Gemeenteraadslid +32 476 693 425 isabelle.goeminne@knokke-heist.be
Katleen Lanckriet - Van Steen Gemeenteraadslid +32 50 624 007 katleen.vansteen@knokke-heist.be
Bert De Brabandere Gemeenteraadslid +32 497 05 10 14 bert.debrabandere@knokke-heist.be
Cathy Coudyser Gemeenteraadslid +32 476 54 06 84 cathy.coudyser@knokke-heist.be
Françoise Bienstman - De Vreeze Gemeenteraadslid + 32 496 37 23 63 francoise.devreeze@knokke-heist.be
Fabienne Pottier Gemeenteraadslid +32 50 51 77 73 fabienne.pottier@knokke-heist.be
Tine Gobert Gemeenteraadslid +32 495 38 91 93 tineke.gobert@knokke-heist.be
Astrid Mestdach Gemeenteraadslid +32 476 30 91 63 astrid.mestdach@knokke-heist.be
Olivier Van Caeyzeele Gemeenteraadslid +32 468 420 419 olivier.vancaeyzeele@knokke-heist.be
Philip Van Eeghem Gemeenteraadslid +32 477 65 00 37 philip.vaneeghem@knokke-heist.be
Nadine Costers Gemeenteraadslid   nadine.costers@knokke-heist.be
Nick Wenmaekers Gemeenteraadslid +32 478 27 83 60 nick.wenmaekers@knokke-heist.be
Fabienne Maes Gemeenteraadslid +32 485 61 59 72 fabienne.maes@knokke-heist.be
Katrien Cauwels Gemeenteraadslid +32 477 88 30 88 katrien.cauwels@knokke-heist.be
Neil Couhysder Gemeenteraadslid +32 494 79 83 72 neil.couhysder@knokke-heist.be
Kelly De Plecker Gemeenteraadslid +32 476 61 31 18 kelly.deplecker@knokke-heist.be
Christel Bedert Gemeenteraadslid +32 477 18 41 54 christel.bedert@knokke-heist.be
Luc Lierman Gemeenteraadslid +32 50 61 19 56 luc.lierman.groen@knokke-heist.be
Luc Callens Gemeenteraadslid +32 486 32 53 92 luc.callens@knokke-heist.be
Jean-Paul Van Durme Gemeenteraadslid +32 486 32 53 92 jeanpaul.vandurme@knokke-heist.be
Antoine Geerinckx Gemeenteraadslid +32 478 41 30 07 antoine.geerinckx@knokke-heist.be
Miet Gobert Algemeen directeur +32 50 630 100 miet.gobert@knokke-heist.be

De gemeenteraad bestaat uit rechtstreeks verkozen leden. Het aantal gemeenteraadsleden is afhankelijk van het inwonersaantal van de gemeente. In Knokke-Heist zijn dit er momenteel 31.

In de eerste plaats is de gemeenteraad bevoegd om alles te regelen wat van gemeentelijk belang is. Daarnaast dient de raad te beraadslagen over elk onderwerp van algemeen belang dat hem door de hogere overheid wordt opgedragen (vb. toezicht over de kerkfabrieken, erkenning van buurtwegen).

Meer info?