Knokke-Heist bezoeken als toerist?

Politieraad

Leden Politieraad

Naam Functie Telefoon E-mail
Piet De Groote 1ste schepen +32 50 630 100 piet.degroote@knokke-heist.be
Kris Demeyere 2de schepen +32 475 57 17 98 kris.demeyere@knokke-heist.be
Annie Vandenbussche 5de schepen +32 486 28 67 49 annie.vandenbussche@knokke-heist.be
Philippe Vlietinck 6de schepen +32 497 51 11 09 philippe.vlietinck@knokke-heist.be
Anne Vervarcke-Pattyn Gemeenteraadslid +32 50 601 072 vervarckepattyn@gmail.be
Isabelle Goeminne Gemeenteraadslid +32 476 693 425 isabelle.goeminne@n-va.be
Katleen Lanckriet - Van Steen Gemeenteraadslid +32 50 624 007 katleen.vansteen@knokke-heist.be
Fabienne Pottier Gemeenteraadslid +32 50 51 77 73 fabienne.pottier@n-va.be
Olivier Van Caeyzeele Gemeenteraadslid +32 485 888 006 olivier.vancaeyzeele@knokke-heist.be
Katrien Cauwels Gemeenteraadslid +32 477 88 30 88  katrien.cauwels@knokke-heist.be
Neil Couhysder Gemeenteraadslid +32 494 79.83.72 neil.couhysder@knokke-heist.be
Kelly De Plecker Gemeenteraadslid +32 476 61 31 18  kelly.deplecker@knokke-heist.be
Christel Bedert Gemeenteraadslid +32 477 18 41 54  christel.bedert@knokke-heist.be

Agenda Politieraad

Van elke zitting van de politieraad wordt een agenda, een besluitennota met een beknopt overzicht van de genomen beslissingen en notulen opgemaakt. Deze documenten vindt u op de site van de lokale politie Damme/Knokke-Heist. Wie de integrale beslissingen wil inzien, kan dat in het politiecentrum.     

Meer info?