Knokke-Heist bezoeken als toerist?

Samenstelling OCMW-raad

De OCMW-raad van Knokke-Heist is als volgt samengesteld:

Naam Functie Telefoon E-mail
Graaf Leopold Lippens Burgemeester +32 50 630 100 graaf.leopold.lippens@knokke-heist.be
Piet De Groote 1ste schepen +32 475 86 74 23 piet.degroote@knokke-heist.be
Kris Demeyere 2de schepen +32 475 57 17 98 kris.demeyere@knokke-heist.be
Jan Morbee 3de schepen +32 477 61 33 05 jan.morbee@knokke-heist.be
Anthony Wittesaele 4de schepen +32 50 630 100 anthony.wittesaele@knokke-heist.be
Annie Vandenbussche 5de schepen +32 486 28 67 49 annie.vandenbussche@knokke-heist.be
Philippe Vlietinck 6de schepen +32 497 51 11 09 philippe.vlietinck@knokke-heist.be
Kathleen van der Hooft 7de schepen +32 499 80 00 81 kathleen.vanderhooft@knokke-heist.be
Anne Vervarcke-Pattyn Gemeenteraadslid +32 50 601 072 vervarckepattyn@gmail.com
Olivier Bodyn Gemeenteraadslid +32 486 51 59 45 info@wijnenbodyn.be
Isabelle Goeminne Gemeenteraadslid +32 476 693 425 isabelle.goeminne@n-va.be
Katleen Lanckriet - Van Steen Gemeenteraadslid +32 50 624 007 katleen.vansteen@knokke-heist.be
Bert De Brabandere Gemeenteraadslid +32 497 05 10 14 bert.debrabandere@knokke-heist.be
Cathy Coudyser Gemeenteraadslid +32 476 54 06 84 cathy.coudyser@n-va.be
Françoise Bienstman - De Vreeze Gemeenteraadslid + 32 496 37 23 63 francoise.devreeze37@gmail.com
Fabienne Pottier Gemeenteraadslid +32 50 51 77 73 fabienne.pottier@n-va.be
Tine Gobert Gemeenteraadslid +32 495 38 91 93 tineke.gobert@knokke-heist.be
Astrid Mestdach Gemeenteraadslid +32 476 30 91 63 astrid.mestdach@knokke-heist.be
Olivier Van Caeyzeele Gemeenteraadslid +32 485 88 80 06 olivier.vancaeyzeele@knokke-heist.be
Philip Van Eeghem Gemeenteraadslid +32 477 65 00 37 philip.vaneeghem@knokke-heist.be
Antoine Geerinckx Gemeenteraadslid +32 478 41 30 07 antoine.geerinckx@knokke-heist.be
Nadine Costers Gemeenteraadslid   nadine.costers@knokke-heist.be
Nick Wenmaekers Gemeenteraadslid +32 478 27 83 60 nick.wenmaekers@knokke-heist.be
Fabienne Maes Gemeenteraadslid +32 485 61 59 72 fabienne.maes@knokke-heist.be
Katrien Cauwels Gemeenteraadslid +32 477 88 30 88 katrien.cauwels@knokke-heist.be
Neil Couhysder Gemeenteraadslid +32 494 79 83 72 neil.couhysder@knokke-heist.be
Kelly De Plecker Gemeenteraadslid +32 476 61 31 18 kelly.deplecker@knokke-heist.be
Christel Bedert Gemeenteraadslid +32 477 18 41 54 christel.bedert@knokke-heist.be
Luc Lierman Gemeenteraadslid +32 50 61 19 56 luc.lierman.groen@knokke-heist.be
Luc Callens Gemeenteraadslid +32 486 32 53 92 luc.callens@knokke-heist.be
Jean-Paul Van Durme Gemeenteraadslid +32 475 61 39 05 jeanpaul.vandurme@knokke-heist.be
Miet Gobert Algemeen directeur +32 50 630 100 miet.gobert@knokke-heist.be

Meer info?