Knokke-Heist bezoeken als toerist?

Hamsteren brengt onze zorgverleners in de problemen!

Heel wat mensen hebben zich de voorbije dagen ontpopt tot fanatieke hamsteraars. Dat is niet alleen onnodig – er is immers meer dan voldoende voorraad – het zorgt ook voor wel érg vervelende ongemakken. Wie in essentiële sectoren werkt – denk maar aan onze zorgverleners – kan veelal pas na de werkuren de winkel binnen stappen. Om daar dan in hoofdzaak lege winkelrekken aan te treffen. Erg frustrerend na een slopende werkdag waarbij deze mensen zich vol vuur smijten in de strijd tegen corona om ONS te beschermen. We willen iedereen dan ook warm oproepen om niet alleen aan jezelf te denken en dus niet te overdrijven als je boodschappen doet. Er komen immers nog mensen na jou en die moeten ook de kans krijgen om hun noodzakelijke boodschappen te doen. Denk aan onze zorgverleners dus! 

Werk je in de zorg en kun je niet zelf om boodschappen? 

Werk jij in de zorgsector en kan er niemand anders jouw boodschappen doen? Geen nood, als bijkomende maatregel wil ons bestuur ook vrijwilligers inzetten om boodschappen te doen voor verzorgend personeel dat er voor de boodschappen alleen voor staat. 

Of misschien ben jij iemand die tijd en zin om deze mensen uit de nood te helpen? 

Neem in beide gevallen contact op met onze vrijwilligerscentrale: T 050 630 430 of vrijwilligerscentrale@knokke-heist.be 

Let wel: dit gaat dus enkel over kleine dagelijkse boodschappen. 

Bij de Vrijwilligerscentrale kun je op dit moment terecht voor hulp met of bij kleine boodschappen, hond uitlaten, brievenbus legen, hulp bij solidariteitsactie rond mondmaskers ... 

Vertel het verder

Via Facebook Via Twitter