Knokke-Heist bezoeken als toerist?

Vervoer nodig naar het stembureau?

In onze gemeente worden er ongeveer 27200 kiezers opgeroepen om hun stem uit te brengen. Het gemeentebestuur organiseert 28 stembureaus op 7 verschillende locaties.  In elk stembureau gaan er ongeveer 1000 mensen stemmen, alleen in ’t Zaaltje in Ramskapelle zijn dit er beduidend minder. Het ene gebouw heeft veel meer capaciteit dan het andere.  Het is dus mogelijk dat je verder moet gaan stemmen dan je gedacht hebt.  Het gemeentebestuur probeert locaties uit te kiezen die overzichtelijk zijn, voldoende toegankelijk, over voldoende elektriciteit beschikken en waar er voldoende parkeermogelijkheden zijn.

Wie niet zo goed meer te been is en op 26 mei 2019 vervoer wenst naar het stembureau heeft verschillende mogelijkheden:

1.    beroep doen op familie, vrienden of buren
2.    een taxibedrijf opbellen
3.    een opkomende kandidaat van onze gemeente Knokke-Heist contacteren.  Partijen organiseren immers met veel plezier vervoer naar de stembureaus als dienstbetoon voor hun eventuele kiezers.

In onze gemeente zijn er 6 kandidaten die bij de verkiezingen van 26 mei op een lijst staan, 1 voor de Kamer van Volksvertegenwoordiger en 5 voor het Vlaams Parlement.  U vindt ze hieronder per soort verkiezing en in alfabetische volgorde.  U mag ze gerust contacteren. 
 

 

KAMER VAN VOLKSVERTEGENWOORDIGERS

 

Partij

Naam kandidaat Knokke-Heist

Plaats op de lijst

Contactgegevens

Groen

Frauke Laurijssen

5de opvolger

0479/68 68 62

laurijssenfrauke@gmail.com

VLAAMS PARLEMENT

 

Partij

Naam kandidaat Knokke-Heist

Plaats op de lijst

Contactgegevens

CD&V

Henri De Vroey

8ste opvolger

0473/41 58 71

henridevroey@gmail.com

Groen

Luc Lierman

14de opvolger

050/61 19 56

luc.lierman@groen.be

N-VA

Cathy Coudyser

5de plaats effectief

0476/54 06 84

cathy.coudyser@n-va.be

Open VLD

Nick Wenmaekers

6de plaats effectief

0473/27 83 60

nickwenmaekers@gmail.com

Vlaams Belang

Leo De Waele

11de plaats effectief

0475/56 06 89

leo.de.waele@telenet.be

Vertel het verder

Via Facebook Via Twitter