SEAS: From Mascara to Madness - Louise De Bosscher
Tentoonstelling

Louise De Bosscher (°1999, Jette) is een Brusselse kunstenaar die zich in haar werk bezighoudt met popcultuur, advertenties en reclame.
Haar artistieke praktijk is gebaseerd op verschillende collagetechnieken, waarbij ze afbeeldingen, reclame en persoonlijke herinneringen fragmenteert, verzamelt en op een manier organiseert die de kijker uitdaagt om verbindingen te maken tussen deze fragmenten.
Ze maakt gebruik van papiercollages en sculpturen om te onderzoeken hoe de ruimtes waarin we leven ons zelfbeeld beïnvloeden en nodigt ons als kijker uit om na te denken over hoe we een meer verbeeldingsrijke realiteit voor onszelf kunnen creëren.
Louise is geïnteresseerd in hoe de media die we consumeren onze identiteit en waarden vormen en hoe we ons presenteren aan de wereld.
Haar werk is maniakaal; realiteit en fictie worden met elkaar vermengd om tot een nieuwe visuele taal te komen.
Cultuurcentrum Scharpoord
Maxim Willemspad 1
8300 Knokke-Heist
België