Knokke-Heist bezoeken als toerist?
Ja Nee

Thuis / Een Zee 20 uur
Theatervoorstelling
Theatervoorstelling

Thuis vertelt het grappige, groteske en kluchtige verhaal van een disfunctionele Vlaamse familie in de jaren zeventig.

Een gefrustreerde man en vrouw, dat komt wel vaker voor. Maar hier ligt de oorzaak bij een oude dame die ze moeten verzorgen zolang ze leeft. Dat was de afspraak bij het kopen van haar gigantische huis op lijfrente.
De zoon, Rik, komt na meer dan twee jaar terug naar huis en brengt zijn vriendinnetje Sonja mee. Dit zorgt voor veel emoties bij moeder Monique en vader Theo. Eindelijk een kans om hun hart te luchten.
Grote ambities, maar geen succes. Leugens, opportunisme, bedrog en geen wederzijds respect. Drie generaties die in het verleden leven. Mannen blijven vrouwen teleurstellen. De jonge mensen proberen zich te bevrijden, maar het lukt hen niet.

Eén Zee brengt met dit stuk hulde aan Hugo Claus, één van de meest gelauwerde literaire kunstenaars van Vlaanderen. Thuis, geschreven in 1975, is ongetwijfeld één van zijn meest markante theaterstukken.

Van en met Koen Van Impe, Marleen Merckx, Marilou Mermans, Briek Lesage, Britt Das / regie Robert Sian

Verder lezen
Wanneer
20 uur
Waar

Cultuurcentrum Scharpoord
Maxim Willemspad 1
8300 Knokke-Heist
België

Wegbeschrijving
Prijs
€ 18
Organisatie
Cultuur Knokke-Heist
Leeftijd
Volwassenen (18+)

Vertel het verder

Via Facebook Via Twitter