Samenleesgroep - 8 sep
Samen lezen is samen genieten. Zin om in groep te luisteren naar leesfragmenten, korte verhalen of mooie gedichten? Wil je er samen met anderen over praten bij een kopje koffie of thee?
Samen lezen is samen genieten. Zin om in groep te luisteren naar leesfragmenten, korte verhalen of mooie gedichten? Wil je er samen met anderen over praten bij een kopje koffie of thee?
Altijd al nieuwsgierig geweest naar de Oekraïense taal en cultuur? In deze cursus maak je op een toegankelijke manier kennis met de basis van het Oekraïens.
Onder begeleiding van Kurt Morissens start de bib dit najaar een leesclub waarbij graphic novels worden besproken.
De vervloekte jager van C. Franck, Tapiola van J. Sibelius, Nacht op de kale berg van M. Moessorgsky, Carmina Burana van C. Orff, Italiaans Capriccio van P.I.
Wat is de Praatwijzer?
De Praatwijzer is geen les. Het is een gezellig moment om te praten. Je oefent Nederlands door gewoon met andere mensen te praten.
Voor wie?
In deze reeks ligt de focus op steengoed.
We combineren tekenen met aquarelleren: zo kan jij op beide vlakken meer vaardigheden opdoen. Via verschillende thema’s en korte opdrachten oefenen we allerlei technieken.
De mogelijkheden om met de hand vorm te geven in klei zijn bijna onbeperkt.
Patchwork is een leuke, sociale handwerktechniek waarbij lapjes stof van verschillende kleur en grootte aan elkaar worden genaaid.
Ontdek hoe je met wol, vezels en andere materialen de mooiste schilderijtjes, sjaals en siervoorwerpen maakt! In deze cursus leer je stap voor stap de technieken van droog en nat vilten.
Tijdens deze nieuwe reeks diepgaande fotobesprekingen is het de bedoeling dat fotografen en semi-professionals verder kijken dan techniek alleen.
Dansen zit in je bloed. Je droomt er al lang van om een danscursus te volgen, maar je vindt geen danspartner die mee wil?
Tekenen is observeren en observeren is leren. Leren kijken naar vorm en kleur is in dit atelier zeer belangrijk.
Dit schildersatelier is gericht op expressief schilderen en op het bekomen van een eigen beeldtaal. Tijdens het schilderen kan je proberen, mislukken is deel van het proces!
Ben je als autodidact of hobbyist al enige tijd artistiek actief met acryl, aquarel of olieverf en heb je basiskennis van schildertechnieken? Dan ben je welkom bij creatief schilderen!
Qi Gong is een reeks eenvoudige, vloeiende bewegingen die je lichaam activeren en je energie laten stromen.
Kun je niet genoeg krijgen van een goed boek? Hou je ervan om verhalen te delen, nieuwe inzichten op te doen en samen in gesprek te gaan over wat je gelezen hebt?
Ontdek hoe eenvoudig en plezant werken met je laptop kan zijn. In deze korte lessenreeks zet je flinke stappen vooruit in het gebruik van je toestel.