Knokke-Heist bezoeken als toerist?
Ja Nee

Activiteitenkalender

6 activiteit(en) gevonden

Dansen op dinsdag / Linda Dubois - 15 sep

-
Cultuurcentrum Scharpoord

Dansen zit in je bloed. Je droomt er al lang van om een danscursus te volgen, maar je vindt geen danspartner die mee wil?

Meer info

Badmintontornooi

Sporthal De Stormmeeuw

Op donderdag 29 oktober organiseren we van 13.30 tot 16 uur een badmintontornooi in sporthal De Stormmeeuw.

Meer info

Canadese Bevrijdingsmars

Westerscheldedijk Hoofdplaat

De wandeling van 33 km start aan de Westerscheldijk in Hoofdplaat. Via tal van dijken gaat de tocht richting Oostburg, Zuidzande, Terhofstede, Retranchement richting Oosthoek en Knokke.

Meer info

AFGELAST Koppeldans - Disco Swing / Linda Dubois

Cultuurcentrum Scharpoord

Disco swing is de makkelijkste en meest toegankelijke vorm van swing. Je danst het zowel op moderne hits als op klassiekers van Barry White of Gloria Gaynor.

Meer info

Besox Trail Knokke-Heist

Burgemeester Graaf Leopold Lippenspark

De Besox Trail in Knokke-Heist geeft lopers en wandelaars een unieke gelegenheid om kennis te maken met een aantal mooi passages in Knokke-Heist.

Meer info

Pickelballtornooi

Sporthal De Stormmeeuw

Pickleball??? Nog nooit van gehoord? Neen, je moet het niet in de culinaire sfeer zoeken.

Meer info