Knokke-Heist bezoeken als toerist?
Ja Nee

Activiteitenkalender

7 activiteit(en) gevonden

Beethoven voor beginners / Jasper Gheysen

Cultuurcentrum Scharpoord

Deze dag staat helemaal in het teken van een toegankelijke kennismaking met Ludwig van Beethoven.

Meer info

Het verhaal achter België’s meest beruchte kunstdiefstal / Wim Rasschaert

Cultuurcentrum Scharpoord

Eén paneel. Eén diefstal. Meer dan 90 jaar mysterie.

Meer info

Antony Gormley / Valerie Delaey

Cultuurcentrum Scharpoord

Binnenkort kan je terecht in het KMSKA (Koninklijk Museum voor Schone Kunsten Antwerpen) voor een overzichtstentoonstelling van Antony Gormley.

Meer info

Muziekgeschiedenis: Muziek en dans / Katrien Vermeersch

Cultuurcentrum Scharpoord

Doorheen de geschiedenis speelden muziek en dans een essentiële rol in vieringen, rituelen en concerten in verschillende culturen.

Meer info

Rusland tegen het Westen of omgekeerd? Wat je moet weten van de Russische geschiedenis / Wim Coudenys

Cultuurcentrum Scharpoord

Al eeuwenlang geldt Rusland als het tegenovergestelde van Europa: barbaars, autocratisch, anders. Opvallend? Die mythe leeft niet alleen hier, maar ook in Rusland zelf.

Meer info

Joodse School in Parijs / Valerie Delaey - 27 nov

Cultuurcentrum Scharpoord

Begin 20e eeuw trok Parijs kunstenaars van overal aan. Deze kosmopolitische groep kreeg de naam École de Paris.

Meer info

Van Odysseus en Marco Polo tot de toerist van morgen / Karel Ooms

Cultuurcentrum Scharpoord

Vandaag reist bijna iedereen, naar verre bestemmingen of juist dichtbij. Maar dat is niet altijd zo geweest. Ooit was reizen vooral verbonden met godsdienst, veroveringen en ontdekking.

Meer info