Knokke-Heist bezoeken als toerist?

Samenstelling Raad Lokale Economie

Omschrijving

Foto's leden RvLE 2019-2024

Voorzitter RLE 2019 - 2024

Foto Naam Adres Telefoon GSM E-mail
Anne Vervarcke-Pattyn Anne Vervarcke-Pattyn Paul Parmentierlaan 150 050 601 072 0475 36 70 61 anne.pattyn@knokke-heist.be

 

Schepen Lokale Economie 2019 - 2024

Foto Naam Bevoegdheden Adres GSM E-mail
Schepen Kris Demeyere Kris Demeyere Stedenbouw - Landbouw & Visserij - Milieu - Lokale Economie De Terp 7 0475 57 17 98 kris.demeyere@knokke-heist.be

 

Leden 2019 - 2024

Foto Naam Zaak Adres Telefoon GSM E-mail
Peter De Sloovere Peter De Sloovere PDS Hout & Bouw Kalvekeetdijk 203   0475 83 60 79 info@pdsbouw.be
Virginie Van Acker Virginie Van Acker Verzekeringen & Immobiliën Zoutelaan 14   0478 34 19 60 virginie@vanackerknokke.be
Nick Bullynck Nick Bullynck Boekhoudkantoor Centum Zeerobbenlaan 16   0495 79 39 87 nick@centum.be
Danny Jones Danny Jones For Freedom Museum Ramskapellestraat 91   0478 68 76 94 danny@forfreedommuseum.be
  Yves Coucke Yccom bvba Knokkestraat 12 050 628 202   yves@yccom.be
Dirk Overstraete Dirk Overstraete Continental Tours

Lippenslaan 8

Graaf d'Ursellaan 31

  0486 89 75 65 dirk@continental-tours.be
Frank Vanleenhove Frank Vanleenhove Surfers & Lakeside Paradise

Strand Knokke-Heist

Duinenwater 41

  0475 66 69 27 frank@surfersparadise.be
Filip Soetaert Filip Soetaert Bakkerij Soetaert-Vierstraete Kursaalstraat 13   0476 81 85 70 info@bakkerijsoetaert.be
Bruno Ralet Bruno Ralet Schoenen Ralet Lippenslaan 258 + 301-303   0475 97 23 17 bruno@ralet.be
Laetitia Hancart Laetitia Hancart Knokke Sea-bike E. Verheyestraat 51 050 609 360   info@knokkesea-bike.be
Niels De Sonneville Niels De Sonneville Puro Wijnen 't Walletje 106/02   0474 82 02 49 info@wijnenpuro.be
Annelies De Cloedt Annelies De Cloedt Restaurant La Sirène Meerminlaan 48 050 606 051   info@lasireneknokke.be
Ellen Debruyne Ellen Debruyne Apotheek Ellen Debruyne De Klerckstraat 1 050 604 642   info@apotheekknokke.be
Bernard Van Hoorebeke Bernard Van Hoorebeke Agence Pallen Sparrendreef 90   0475 38 91 41 bernard@pallen.be
Hilde Van Belleghem Hilde Van Belleghem Slagerij Vandycke Lippenslaan 101 + 117   0475 72 53 55 info@slagerijvandycke.be
Paul Verdonk Paul Verdonk Feau Le Fer Lichttorenplein 7 050 698 130   paul@feaulefer.be
Stephan Devos Stephan Devos Stephan men's wear + Scara Graaf d'Ursellaan 41 + 42 + 47 + 53   0475 58 24 27 stmw@skynet.be
Stefan Vanhollebeke Stefan Vanhollebeke Lugano + La Terasse du Zoute

Villapad 14

Kustlaan 74

  0475 27 15 67 st@vanhollebke.com

 

Gecoöpteerd lid 2019 - 2024

Foto Naam Zaak Adres Telefoon GSM E-mail
Jean-Paul Van Durme Jean-Paul Van Durme Route 49 Natiënlaan 49   0475 61 39 05

jeanpaul.vandurme@knokke-heist.be