Knokke-Heist bezoeken als toerist?

Lijst lokale pers (plaatselijke pers)

 

  • Danneel Klaas - Handelsstraat 78 bus 11 - 8800 Roeselare - VTM zone West-Vlaanderen
    T 0495 68 48 26 - klaasdanneel@gmail.com
  • De Boysere Niels - Meiboomlaan 33 - 8800 Roeselare - Krant van West-Vlaanderen
    niels.de.boysere@kw.be  
  • De Wilde Mario - Pijpeweg 38 - 8310 Sint-Kruis - Het Nieuws van West-Vlaanderen, Look-Out Magazine, Travel Magazine, Viva Vio Magazine, Knokke Actueel, Ambassadeurs Magazine
    M 0475 61 05 87 - mariodewilde@skynet.be
  • Dienst Communicatie – A. Verweeplein 1 - 8300 Knokke-Heist
    T 050 630 133 - F 050 630 159 - communicatie@knokke-heist.be
  • Feyen Matthias - Krant van West Vlaanderen - Meiboomlaan 33 - 8800 Roeselare
    T 051 266 276 - M 0497 75 02 38 - matthias.feyen@kw.be 
  • Focus – Kwadestraat 151b - 8800 Roeselare - Focus & WTV
    T 051 259 525 - F 051 259 522 - redactie@focustv.be
  • Gijsel Frank – Merseniersstraat 4-4524 - DV Sluis NDL - Prov. Zeeuwse Courant
    T 0031 620 033 899 - F 0031 117 461 768 -  frangijsel@zeelandnet.nl 
  • Huysentruyt Bart - Moertjes 56 - 8820 Torhout - Het Laatste Nieuws, sportredactie de Weekbode, Radio 2 West-Vl.
    T 050 216 933 - F 050 216 933 - bart.huysentruyt@gmail.com
  • Dominique Jauquet - Freelance journalist
    www.dominiquejauquet.com - M 0496 69 29 33 

  • Kneistikrant, Pannenstraat 254 - 8300 Knokke-Heist
    redactie@kneistikrant.be - T 0483 14 22 05

  • Maertens Anne-Marie - Fotograaf
    fotoannemariemaertens@gmail.com - T 0476 86 62 64

  • Mariën Mathias - Het Laatste Nieuws, Krant van West-Vlaanderen en VRT
    mathias.marien@hotmail.com - T 0474 85 41 02
  • Meulders Dirk, Schildeken 60 - 8301 Knokke-Heist
    T 0475 94 41 70 - dirk.meulders@outlook.com
  • Omroep Zeeland – Kanaalstraat 64 Postbus 1090 - 4388 ZH Oost-Souburg - Nederland - Reg. radio en telev. Zeeland
    T 0118 499 900 - F 0118 499 929 - info@omroepzeeland.nl
  • Pieters Ken - Hoogstraat 29 - 4524AA Sluis - Focus & WTV
    T 0473 73 71 11 - ken.pieters@focus-wtv.be
  • Proot Benny - Doornstraat 92 - 8200 Brugge - Freelance fotograaf
    T 0475 756 449 - benny.proot@telenet.be
  • Raes Fabien - KnokkeStyle Magazine
    T 050 600 946 - fabien.raes@skynet.be - info@knokkestyle.com
  • Radio 2 West-Vlaanderen - Doorniksesteenweg 214B
    T 056 247 311 - redactiewestvlaanderen@radio2.be 
  • Reuse Stefaan – VBRO/Het Nieuws Vandaag - Agenda Tam-Tam Kust en De Zondag - Vinkenstraat 6 - 8310 Brugge
    T 0475 43 10 07 -  stefaan.reuse@skynet.be
  • Knokke Actueel Lifestye/Real Estate
    Reynders Annick - T 0476 31 31 21 - annick@knokkeactueel.be
    De Mets Marijke - T 0475 80 49 29 - marijke@knokkeactueel.be
  • Sea Fun - Lokale omroep van Knokke-Heist - Graaf d'Ursellaan 24 - 8300 Knokke-Heist
    studio@seafun.be - 0485 84 20 40
  • Struyve Stefaan - Eindredacteur Radio 2 West-Vlaanderen
    stefaan.struyve@telenet.be 
  • Tam-Tam - Zoutelaan 37 - 8300 Knokke
    T 050 614 121 - F 050 602 349 - info@tam-tam.be
  • Tijssens Maaike - Belga News Agency - maaiketijssens@hotmail.com
  • Tips Weekblad Brugge/Oostende
    redactie@tips.be 
  • Ultee Carlo – Wandeldreef 2-4527 - BX Aardenburg NL - Freelance journalist/fotograaf
    T 0117 492 597  - carlo@zeelandnet.nl
  • Vandooren Didier - Zoute People
    didier@zoutepeople.be
  • Vansteenbrugge Vicky - Stormestraat 131 (B16) - 8790 Waregem - Z-out
    vicky@linknv.be
  • Van der Sypt Jessica, - Stormestraat 131 (B16) - 8790 Waregem - Z-out
    T 056 611 110 - M 0484 74 86 40 - jessica@linknv.be
  • Van Loo Dany - Kaïrostraat 60 - 8400 Oostende - Het Nieuwsblad, Rondom Brugge
    T 0484 75 55 01 -  dany@vanloo.news
  • Van Loo Filip - Zuidwestvlaamse Media
    filip.vanloo@skynet.be
  • Verbeeke Junior - Het Nieuwsblad
    verbeeke.junior@gmail.com
  • Verdurmen Peter - Zeeuws Vlaams Ad
    redactie@zvm.eu