Knokke-Heist bezoeken als toerist?
Ja Nee

Knokke-Heist opent 26ste editie van de ijspiste

Op het Alfred Verweeplein werd afgelopen vrijdag de 26ste editie van de jaarlijkse ijspiste officieel geopend. De kleinste bezoekers konden tijdens de opening alvast genieten van een ontmoeting met de helden uit 'Frozen' en de pups van 'Paw Patrol'. Wat in 1999 begon als een bescheiden openluchtpiste, uitgebaat door Alain Dagraed en Peggy Claeys van Icetime, is uitgegroeid tot een iconisch evenement dat jaarlijks duizenden bezoekers trekt. Het gemeentebestuur sprak tijdens de opening zijn dank uit aan de initiatiefnemers en alle medewerkers die het project al meer dan een kwarteeuw mogelijk maken. "Dankzij hun jarenlange inzet staat Knokke-Heist ook deze winter garant voor kwaliteit, innovatie en beleving," aldus de gemeente.

Knokke-Heist wordt de komende weken omgetoverd tot een Scandinavisch winterparadijs, met licht, muziek en gezelligheid in alle straten. De ijspiste blijft het centrale trefpunt van het wintergebeuren. Bezoekers kunnen er dagelijks schaatsen, genieten van winterse lekkernijen en deelnemen aan talrijke activiteiten. 
 

Programma en activiteiten

  • Dagelijks: open van 10 tot 21.30 uur
  • 24 & 31 december: gesloten om 18 uur
  • 25 december & 1 januari: open vanaf 12 uur 

Schaatsen:

  • Beurten van 10- 11.30 / 12 - 13.30 / 14 - 15.30 / 16 - 17.30 / 18 - 19.30 / 20 - 21.30 uur
  • Prijs: € 8 per schaatsbeurt 
     

Extra activiteiten:

  • Elke woensdag 14 - 17.30 uur: gratis kindergrime en kinderdisco
  • Elke vrijdag vanaf 17.30 uur: afterwork party met DJ
  • Elke zaterdag en zondag 10-11.30 uur: schaatsgewenning voor de allerkleinsten. (Groot)ouders mogen gratis mee op het ijs. 
     
  • Bekijk het volledige winterprogramma op mykh.be/winter.

 

    

 

 

Vertel het verder

Via Facebook Via Twitter