Op zondag 23 maart 2025 om 11 uur organiseert het Cultuurcentrum in samenwerking met de Seniorenadviesraad opnieuw een nostalgisch zondagsconcert in de Magrittezaal van het Casino.
Er was eens het eiland in de zon van Harry Belafonte. Fats Domino zocht zijn vrijheid op The Blueberry Hills en Nonkel Bob bezong de Lichtjes van de Schelde. Sinatra vloog naar de maan, zong tussen de sterren en The Andrews Sisters dronken Rum & Coca Cola onder hun grote appelboom. Elvis huilde tranen met tuiten in het Heartbreak Hotel. Louis Neefs bracht dan weer troost voor zijn Margrietje en Doris Day liet het allemaal niet aan haar hart komen want ‘Wat zijn moet, dat zal zo zijn’. Marlene Dietrich vertelde over Lili Marleen, Buddy Holly hield van Peggy Sue en Paul Anka bezong zijn Carol... of was het nu Diana?
Een tijdperk vol betoverende hits die nog steeds in onze harten ronddwalen. De meeste van deze sterren zijn de revue van het leven reeds gepasseerd maar dankzij Along Comes Mary leven hun hits nog lang en gelukkig verder.
Met: Marijke Hulsmans - zang; Fa Canini - gitaar/piano; Rob Vanspauwen - contrabas; Jorre Reynders - sax
Prijs
€ 18
Inclusief hapje en drankje