Knokke-Heist bezoeken als toerist?
Ja Nee

Gouden huwelijksjubileum van Herman Van Boven en Cecilia Meirsman

Op zaterdag 5 juli 2025 klonken Herman Van Boven en Cecilia Meirsman op hun 50ste huwelijksverjaardag. Schepenen Bert De Brabandere en Fabienne Maes brachten de jubilarissen bij hen thuis in de Sint-Antoniusstraat een bezoek en overhandigden hun een mand met lekkernijen van Oxfam Wereldwinkel. Het koppel heeft 2 kinderen, Jeroen en Brenda, en 4 kleinkinderen.

Het koppel ontmoette elkaar op het werk. Cecilia werkte in Gijzenzele waar ze o.a. instond voor het aanbieden van tijdelijk verblijf voor zwakke kinderen. Daarna werkte ze bij de Pannemaecker, een groothandel in geneesmiddelen. Herman werkte ook in dezelfde groothandel.

Herman en Cecilia waren lid van heel veel organisaties waaronder het ACV, ACW, 11.11.11 en ook culturele kringen waaronder OKRA. Voor de Christelijke Mutualiteit gingen ze graag jubileumpakketten ronddragen. Ze hielpen ook in een doventehuis en de wijkwerking. Het is duidelijk dat het koppel aanzien werd als probleemoplossers met een groot engagement in sociale doelen. Cecilia gaf ook catechese aan vormelingen, hielp bij ziekenzorg en was ook actief in een zangkoor.

Vertel het verder

Via Facebook Via Twitter