Op vrijdag 11 juli 2025 zet Knokke-Heist de Vlaamse feestdag kracht bij met een feest voor én door het volk. Na de officiële plechtigheid in de voormiddag in het Cultuurcentrum Scharpoord, barst ’s avonds het echte volksfeest los in het hart van deelgemeente Heist. Vanaf 20 uur verandert het Koudekerkepark in een bruisend meezingfestival voor jong en oud. Iedereen is welkom, en het is helemaal gratis.
Dries en De Belgen zorgen voor de muzikale ambiance. De band, met frontman Dries De Vis, brengt een energieke set vol Nederlandstalige meezingers die iedereen kent – van klassiekers tot hedendaagse hits. Of je nu een doorgewinterde schlagerfan bent of gewoon zin hebt in een gezellige avond met vrienden en familie: dit is hét moment om uit volle borst mee te zingen.
DJ Sven Ornelis, bekend van radio en festivals, neemt daarna het roer over en zorgt voor een zomerse apotheose met zwoele beats die de sfeer tot een hoogtepunt brengen.
- Waar? Koudekerkepark, naast Zaal Ravelingen
Wanneer? Vrijdag 11 juli 2025 – vanaf 20 uur
Toegang? Helemaal gratis – kom op tijd voor een goed plekje!
Deze feestelijke avond kadert binnen de campagne “Vlaanderen Feest!”, een initiatief dat over heel Vlaanderen mensen samenbrengt rond cultuur, muziek en verbondenheid.
Dus: stem alvast je stembanden af, trommel je buren en vrienden op, en kom samen vieren in het Koudekerkepark. Vlaanderen zingt, en jij zingt mee!