Knokke-Heist bezoeken als toerist?
Ja Nee

Gouden huwelijksjubileum van Frank Van der Borst en Anny Lichtert  

Op zaterdag 31 januari 2026 vierden Frank Van der Borst en Anny Lichtert bij hen thuis in de D’Hoogestraat hun gouden huwelijksjubileum. Schepen Luc Lierman had de eer om namens het gemeentebestuur en het koninklijk paleis de gelukwensen over te brengen en het koppel een champagnebox te overhandigen. Het echtpaar heeft een dochter Maja die gehuwd is met Kris en een zoon Jan. Ze hebben twee kleinkinderen Lieke en Joppe.

Frank en Anny studeerden beiden in Antwerpen en hebben elkaar Ieren kennen op een studentenfuif in de Sinjorenstad. Na 4 jaar verkering zijn ze getrouwd nadat Frank zijn legerdienst had vervuld. Ze waren liever in de zomer getrouwd maar de zus van Anny was de zomer ervoor getrouwd en haar broer de zomer erop. Zo waren drie kinderen op twee jaar tijd het huis uit.

Anny heeft haar hele loopbaan gewerkt als verpleegkundige in een ziekenhuis in Hoboken. Frank is bijna zijn hele carrière bedrijfsleider geweest in een Belgische vestiging van een Duits industrieel bedrijf. Sinds 2000 zijn ze tweede verblijvers geworden in Knokke Heist. Na hun pensionering zijn ze definitief vaste inwoners geworden.

Annie is een fervente yoga beoefenaar en doet ook aan Tai Chi. Ze gaat ook regelmatig zwemmen. Frank houdt nog steeds van fietsen. Het koppel gaat ook vaak samen wandelen. Ze houden ervan om actief bezig te zijn. Het paar heeft veel verre reizen gemaakt. Dit jaar gaan ze samen met de kinderen en kleinkinderen een weekje naar Egypte ter gelegenheid van hun huwelijksverjaardag.  (foto's Flor Stein)

Vertel het verder

Via Facebook Via Twitter