Knokke-Heist bezoeken als toerist?
Ja Nee

Rioleringswerkzaamheden in de Magere Schorre en Keuvelhoekstraat

Op donderdag 7 mei 2026 start een aannemer ter hoogte van de Magere Schorre 38 en Keuvelhoekstraat 49 met het aansluiten van de nieuwe verkaveling op het openbaar rioleringsnet. De beide rijbanen worden hiervoor tijdelijk en plaatselijk voor gemotoriseerd afgesloten.  Voetgangers blijven wel steeds een doorgang hebben.  Er is enkel plaatselijk verkeer tot aan de werkzaamheden toegelaten in de Magere Schorre, tussen Keuvelhoekstraat en Duivelsputlaan en in de Keuvelhoekstraat tussen de Rode-Kruisstraat en de Duivelsputlaan.

 

De rijrichting in de Duivelsputlaan, tussen de Magere Schorre en Keuvelhoekstraat wordt omgedraaid.

In de richting van de Boslaan is er vanaf de Magere Schorre een omleiding voorzien via de Duivelsputlaan – Graaf Jansdijk – Rode-Kruisstraat - Keuvelhoekstraat – Magere Schorre.

Komende uit de richting van de Boslaan is er vanaf de Magere Schorre een omleiding voorzien via de Keuvelhoekstraat – Rode-Kruisstraat – Graaf Jansdijk – Gladiolenlaan – Magere Schorre.

De werkzaamheden in de Magere Schorre zijn tot uiterlijk eind juni 2026 gepland.  In de Keuvelhoekstraat is dit tot aan het bouwverlof.

Vertel het verder

Via Facebook Via Twitter