Knokke-Heist bezoeken als toerist?
Ja Nee

Binnenduinen van Oost Knokke: cultuur en natuur

Op woensdag 8 juli 2026 organiseert Natuurpunt Knokke-Heist een natuurwandeling waarin natuurgids Marc Delatere iedereen meeneemt langs de minder bekende plaatsjes in Knokke-Heist. De wandeling start om 14.00 uur op het Oosthoekplein in Knokke-Heist.

De wandeling door de Kalfduinen is echt iets voor iedereen geïnteresseerd in natuur, ecologie, natuurbeheer en geschiedenis. Het is een plaats waar alles samenkomt, want een wandeling door de binnenduinen van Knokke-Heist is toch wel eens iets anders. Over de Oosthoek, langs de Korte Duinen, door de Oude Hazegraspolder, via Zevenkote en het Koningsbos is het een mooie ontdekkingstocht in een minder gekend deel van onze gemeente.

Trek best goede stapschoenen aan en verder volstaat een goed humeur.

Datum en tijd:

Woensdag 8 juli om 14.00 uur

Locatie: 

Oosthoekplein - Knokke-Heist, bij de platanen. Let op: door de werken in de buurt is het plein iets moeilijker bereikbaar. Via de Paulusstraat kan het Oosthoekplein al makkelijk bereikt worden. 

Prijs:

Leden van Natuurpunt en hun gezin mogen gratis deelnemen. Niet-leden betalen €3 per persoon of €5 per gezin.

Vertel het verder

Via Facebook Via Twitter