Oxfam Tweedehands Knokke-Heist bedankt op zaterdag 3 oktober 2026 zijn klanten met een korting van 10 procent op het volledige tweedehandsaanbod. De actie vindt plaats naar aanleiding van het Weekend van de Klant. De korting geldt niet op wereldwinkelproducten.
De tweedehandswinkel is sinds drie jaar gevestigd in het Gemeenteplein 4 en biedt een gevarieerd aanbod van onder meer kleding, schoenen, boeken, cd’s, dvd’s, lp’s, brocante, speelgoed, schilderijen en keukengerei. Ook elektrische toestellen en tweedehandslaptops worden aangeboden. Recent kreeg de winkel bovendien een collectie van ongeveer 1.000 singles binnen.
Wie graag duurzaam en betaalbaar winkelt, kan er terecht voor kwalitatieve tweedehandsartikelen. Tegelijkertijd draagt een aankoop bij aan de werking van Oxfam en haar inzet voor economische rechtvaardigheid, eerlijke handel, mensenrechten en ondersteuning van mensen en gemeenschappen in het Zuiden.
Vrijwilligers welkom
De werking van de winkel steunt op een team enthousiaste vrijwilligers. Zij helpen onder meer in de winkel, aan de kassa, bij de administratie en logistiek en bij het sorteren, nakijken en prijzen van binnengebrachte goederen. Wie graag mee de handen uit de mouwen steekt, kan tijdens de openingsuren kennismaken met het vrijwilligersteam of contact opnemen via catherinepironet@telenet.be.
Ook wie spullen heeft die een tweede leven kunnen krijgen, kan ermee terecht bij de winkel tijdens de openingsuren. Oxfam sorteert de binnengebrachte goederen en biedt ze vervolgens te koop aan.
Oxfam Tweedehands Knokke-Heist, Gemeenteplein 4
Open op woensdag en zaterdag van 10 tot 16 uur en op donderdag en vrijdag van 14 tot 17 uur.