Landschapsfotografie / Wim Pandelaers
Cursus of workshop
Extra | workshops
MAAK | extra
Op maandag 11 mei van 17:00 - 21:00 uur.
Landschap aan zee is een speciale onderneming omdat het de gelegenheid biedt om mooie, melkachtige foto’s te maken met langere sluitertijd.
Compositie, spelen met licht en vele andere aspecten komen daarbij aan bod. Enkel het weer kan ons parten spelen. Mochten de weersomstandigheden bar slecht zijn (we spreken dan vooral over neerslag), dan kan het nodig zijn de datum te verzetten. De kans daarop is echter klein. Zelfs bij stormweer kun je nog steeds fotograferen. Dit kan juist interessante beelden opleveren.
Basiskennis van fotografie is nodig. Verplaatsing naar Strandpaviljoen De Zeemeeuw is op eigen initiatief. Dus verzamelen ter plaatse: Gerrit van Hoekestraat 2, 4515NH Retranchement Nederland.
Strandpaviljoen "De Zeemeeuw"
Gerrit Van Hoekestraat 2
4525 NH Retranchement
Nederland