Weekendwandelingen in de Zwinvlakte
Elke zaterdag om 14 uur en de zondag om 10.30 uur en om 14 uur is het mogelijk om aan te sluiten bij een wandeling onder begeleiding van een gespecialiseerde natuurgids.
Elke zaterdag om 14 uur en de zondag om 10.30 uur en om 14 uur is het mogelijk om aan te sluiten bij een wandeling onder begeleiding van een gespecialiseerde natuurgids.
Een podwalk, dat is luisteren terwijl je wandelt.
Knokke-Heist biedt een unieke manier om de regio te verkennen met de lancering van de nieuwe origamiroutes, één voor elke wijk: Knokke, Heist, de Polders, Het Zoute en Duinbergen.
Nieuwe luisterwandeling in Knokke-Heist: Ga mee op bijenavontuur!
Knokke-Heist & Sabato Connect - partners in ontdekking
Ga op herfstschattenjacht in Knokke-Heist met de Herfstbingo!
Heist-Zuid, van dorpskern tot urbanisatie
Wandel met gids Sabine mee door het oude Zoute, als tuinwijkaan-zee ontworpen door urbanist Stübben. Ontdek zijn voorkeur voor de cottagestijl, het natuurlijk duinreliëf en de kleine paadjes.
Je geniet van het landelijke karakter van Westkapelle. Je richt je aandacht op de eeuwenoude activiteit die hier centraal staat: landbouw.
Volgens de gastvrouwen en gastheren is Heist zonder twijfel de gezelligste deelgemeente van Knokke-Heist.
In het kader van 'Uit in de Zwinstreek' bundelen gastvrouw Bieke Van Parys van Hotel Van Bunnen en lokale stadsgids Peter Monbaliu hun passie voor gastvrijheid en geschiedenis.
Volgens de gastvrouwen en gastheren is Heist zonder twijfel de gezelligste deelgemeente van Knokke-Heist.
In het prachtige Zwin Natuur Park komen natuur en avontuur samen tijdens de thematische wandelingen. Ontdek de unieke flora en fauna onder begeleiding van een ervaren gids.
Deze unieke run & walk tijdens de Halloweenperiode is een kruidige mix van lopen of wandelen op het strand, op de zeedijk, in natuurgebied en door een reeks gebouwen.