Leesclub met Jan Gilté: Alsof het voorbij is J. Barnes
Heb je een passie voor boeken en deel je graag je ervaringen met anderen,
Heb je een passie voor boeken en deel je graag je ervaringen met anderen,
Kom mee filosoferen in het Cartoonfestival. Hou jij van verhalen, leuke vragen en een beetje nadenken over de wereld?
In deze tweedelige lessenreeks ontwerpen en maken we een persoonlijke signeerstempel om werk op papier, keramiek of textiel te signeren. We starten met het creëren van een eigen monogram.
Je duikt in de wereld van natuurwijn, biologische en biodynamische wijnbouw. Wat houdt "natuurlijk" wijn maken in? Wat is het verschil tussen biologische en biodynamische methodes?
Voel je dat het tijd is om dieper te verbinden met jezelf? Wil je meer balans, helderheid en innerlijke rust ervaren?
De lessen zijn rustig opgebouwd, met veel aandacht voor de details en de afwerking van de houdingen (asana’s).
Ontdek hoe je in Canva snel en eenvoudig mooie ontwerpen maakt. Je leert werken met sjablonen, tekst, beelden en handige tools om professionele posters, kaarten of presentaties te creëren.
BEWEGEN IS VOOR IEDEREEN!
Je hoeft geen sportfanaat te zijn om de voordelen van bewegen te voelen. Ook heel eenvoudige en toegankelijke oefeningen maken al een groot verschil.
BEWEGEN IS VOOR IEDEREEN!
Je hoeft geen sportfanaat te zijn om de voordelen van bewegen te voelen. Ook heel eenvoudige en toegankelijke oefeningen maken al een groot verschil.
Elke les focust op een specifiek lichaamsdeel, zoals je onderrug of nek, en helpt je met gerichte houdingen of asana’s om kracht, flexibiliteit en stabiliteit op te bouwen.
Heb je een passie voor boeken en deel je graag je ervaringen met anderen,
Dans voor volwassenen op donderdagavond 19:00 - 20:15 uur. 3 sessies.
Heb je altijd al willen leren boetseren of pottendraaien?
Samen lezen is samen genieten. Zin om in groep te luisteren naar leesfragmenten, korte verhalen of mooie gedichten? Wil je er samen met anderen over praten bij een kopje koffie of thee?
Vuur, lucht, aarde en vooral water vormen de inspiratiebron voor vele componisten.
Deze lessenreeks verdiept drie kernaspecten van fotografie: compositie, licht en artificiële intelligentie (AI).
In de workshop ‘Kombucha & Co’ van Sam Serveert proef je eerst verschillende smaken en ontdek je meteen de voordelen van deze gezonde, bruisende drank.
Op maandag 11 mei van 17:00 - 21:00 uur.
Landschap aan zee is een speciale onderneming omdat het de gelegenheid biedt om mooie, melkachtige foto’s te maken met langere sluitertijd.